Elmont - Kominki szamotowe akumulacyjne
Napisz do nas: biuro@kominki.tarnow.pl

Elmont Kraków, Tarnów, Rzeszów

O firmie

Naszą firmę cechuje kompleksowość wykonywanych usług. Ciągle się rozwijamy, aby dostosować się do państwa potrzeb. Gwarantujemy solidność wykonania zanurzonego w poczuciu bezpieczeństwa. Stawiamy, na jakość wykonywanych usług i indywidualne podejście do każdego realizowanego zamówienia. Dbamy o solidność produktów, które wykorzystujemy w naszej pracy. Wszystko po to by Państwo osiągnęli satysfakcję z korzystania z naszych usług. Jedną z nich są właśnie szeroko pojęte usługi zduńskie. Za tym terminem kryje się kompleksowe podejście do budowy i naprawy pieców a także kominków, pieco – kominków. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Skutecznie łączymy nowoczesność technologii z tradycją tego rzemiosła. Wynikiem tego jest ciągłe poszerzania naszej oferty. Zarówno budujemy różnego typu piece jak również skutecznie naprawiamy i rekonstruujemy te już kiedyś eksploatowane.

Dzisiaj istotnym elementem jest świadomość bezpieczeństwa. Chcemy odczuwać komfort użytkowania, mieć wydajne i oszczędne źródło ciepła w domu. Dlatego dzisiaj usługi zduńskie przeżywają swoiste odrodzenie. Wiele osób decyduje się na taki system ogrzewania swoich pomieszczeń. Zduństwo, jako rzemiosło jest dzisiaj bardzo popularnym fachem, przeżywa swoisty renesans. Ważne jest jednak, aby montażu dokonali eksperci, ludzie, którzy doskonale znają się na tym rzemiośle. Jest to niezmiernie ważne, bowiem choćby nawet drobny błąd może sprawić, że nie będziemy odczuwali kompleksowej przyjemności z ciepła obecnego w naszym domu. Nasza firma zapewnia państwu ową pewność, że usługi, które wykonujemy dla Państwa są na najwyższym poziomie. Jesteśmy, bowiem ekspertami w usługach zduńskich! Świat kominków, różnorodnych piecy nie jest nam obcy. Lata pracy w tej branży sprawiły, że zdobyliśmy wszechstronne doświadczenie. Ciągle także podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Obserwujemy nowe trendy, które później skutecznie realizujemy. Usługi zduńskie są, zatem dla nas pasją. Ciągle odkrywamy jak jeszcze wiele ciekawych rzeczy można zrobić i zaprojektować zupełnie nowy design. Dzięki kominkom czy piecom pomieszczenia nabierają zupełnie nowej stylizacji, zmieniają swój charakter, z jednej strony mogą stać się nowoczesnymi przestrzeniami lub zyskać daną rustykalną stylizację! Wszystko zależy od naszej kreatywności.

Dzisiaj proponujemy państwu nasze usługi. Są one zakorzenione w długoletniej tradycji wykonywania. Chcemy być z państwem od momentu pomysłu do jego końcowej realizacji. Projektujemy marzenia!, Które staną się znakiem dobrej, jakości waszego domu. Razem z nami wejdź w świat kominków, piecy kaflowych – one sprawią, ze twój dom wypełni się ciepłem.